TATRY

Małe Ciche

Willa Małe Ciche położona jest w pięknej miejscowości Małe Ciche otoczonej lasami Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jest to jedna z najmniejszych wsi na Podhalu. Uroczy zakątek jakim jest Małe Ciche od niedawna stało się znaną i lubianą bazą narciarską, gdzie aktywnie można spędzić zimowy czas. Latem wspaniale można tutaj odpocząć, jak również spacerować pięknymi szlakami turystycznymi. Bardzo ładna i łatwa jest trasa np. na Wiktorówki do Sanktuarium Matki Boskiej Jaworzyńskiej, a dla bardziej zaawansowanych turystów szlak do Pięciu Stawów.

MAŁE CICHE

Widok z kamer online

Wtorek, 23-07-2024 06:36
Wtorek, 23-07-2024 06:36

MAŁE CICHE

Wirtualny spacer

Urocze i zaciszne miejsca w okolicy Małego Cichego na pewno zadowolą miłośników ciszy i spokoju.

ZAPRASZAMY

Będąc na wczasach na Małem Cichem warto zobaczyć kościół p.w. św. Józefa wybudowany w stylu regionalnym pod koniec lat 60- tych, prowadzony przez dominikanów. Warto również udać się nad Suchą Wodę gdzie szum górskiego potoku pozwoli zrelaksować się i odpocząć.

Z okien willi Małe Ciche rozpościerają się wspaniałe widoki na Tatry Wysokie. Po wyjściu wyżej na położone ponad Małem Cichem Zgorzelisko zobaczyć można całą panoramę Tatr. Równie piękne widoki można ujrzeć z położonej nieopodal Tarasówki.